Nacar Group Gayrimenkul

Nacar Group olarak  2018 yılında çeşitli alanlarda hizmet sektöründe faaliyet göstermek adına çıktığımız bu yolda koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak yüzlerce yabancı uyruklu kişiye, Türk vatandaşlığına başvuru işlemlerinde yol gösterici olmuş ve danışmanlık hizmeti vermiştir.

Konusunda uzmanlaşmış geniş bir ekip ile çalışarak yabancı uyruklu kişilere Türkiye’de ikamet izni alımından, çalışma izni alımına, yabancı sermayeli şirket kuruluşlarından, yabancıların vize ihlalinden kaynaklanan problemlerin çözümüne, Turkuaz Kart işlemlerinden vatandaşlık işlemlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.

Unutmayın ki, vatandaşlık başvurularında  uzman desteği almak çok önemlidir. Nacar Group amacı ve şirket misyonu ışığında, vatandaşlık başvurularında  olumlu sonuç alabilmek için ön inceleme, dosya oluşturma, vatandaşlık başvurusunun yapılması, işlemlerin takibi ve sonuçlandırılmasına kadar tüm süreçte yanınızda olarak sizlere  kusursuz hizmet vermeyi garanti eder.

Ayrıca bu süreçte VİP araç hizmeti, araç kiralama ve en önemlisi konaklama hizmeti de sunmaktadır. Tüm bu avantajlar ile vatandaşlık alımınız her adımda kolay, konforlu ve güvenli olması sağlanacaktır.